به‌روزرسانی

از امنیت و حریم خصوصی خود در Gmail اطمینان حاصل کنید

شرکت گوگل امکان استفاده از اپلیکیشن‌های سایر توسعه‌دهندگان، مانند کاربران اپلیکیشن‌های ایمیل، برنامه‌ریزهای سفر و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری را فراهم می‌کند، به‌طوری‌که کاربران برای دسترسی و استفاده از ایمیل‌های خود، گزینه‌های متعددی در اختیار داشته باشند. به گفته گوگل، این شرکت به‌طور مداوم توسعه‌دهندگان و برنامه‌هایی را که با جیمیل کار می‌کنند را بررسی می‌کند و سپس در اختیار عموم قرار می‌دهد.

از امنیت  و حریم خصوصی خود در Gmail اطمینان حاصل کنید

فرآیند ارزیابی و کنترل حساب‌ها برای شرکت‌ها و کاربران برنامه‌ها

گوگل می‌گوید این شرکت به کاربران خود حق انتخاب می‌دهد و از آنان در برابر بدافزارها و برنامه‌های تقلبی محافظت می‌کند. گوگل یک طیف متنوع از برنامه‌های غیر رسمی به کاربر ارائه می‌دهد و کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از سرویس ایمیل خود بهره ببرند. همچنین پیش از اینکه برنامه‌ای منتشر شود و بتواند به پیام‌های جیمیل کاربر دسترسی پیدا کند، از یک فرآیند بررسی چند مرحله‌ای می‌گذرد.

 

بررسی امنیتی و مدیریت دسترسی‌ها

برای بررسی امنیتی و مدیریت دسترسی‌ها می‌توانید به بخش بررسی امنیتی Security Chekup مراجعه کنید و مجوزهایی را که به برنامه‌های غیرگوگلی داده‌اید، بررسی کنید و چنانچه تمایل به ادامه استفاده از آن‌ها نداشتید، لغو کنید. همچنین سایر تنظیمات مربوط به حساب کاربری، مانند اطلاعات کاربری، تغییر رمز عبور، فعال‌سازی احراز هویت دو مرحله‌ای و... از طریق این بخش مدیریت می‌شود.

تنظیمات امنیتی و مدیریت دسترسی‌ها

 

اطلاعاتتان را خودتان کنترل می‌کنید

قبل از اینکه یک برنامه غیر گوگلی بتواند به داده‌های کابران دسترسی داشته باشد، یک صفحه نمایش داده می‌شود که انواع داده‌هایی که برنامه می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند و نحوه استفاده از آن داده‌ها را به وضوح بیان می‌کند.

پیشنهاد ما این است که پیش از دسترسی دادن به هر برنامه‌ای، صفحه مجوز دسترسی‌ها را بررسی کنید.

دسترسی برنامه‌ها به حساب کاربری گوگل

 

امنیت اطلاعات در جیمیل

شرکت گوگل می‌گوید سرویس جیمیل به کمک هوش مصنوعی از کاربران در برابر ۹۹.۹٪ هرزنامه‌ها و ایمیل‌های فیشینگ حفاظت می‌کند.
همچنین این شرکت مدعی است که از محتوای ایمیل‌ها برای نمایش تبلیغات استفاده نمی‌شود و همچنین هیچ‌کس در گوگل ایمیل‌های کاربران را نمی‌خواند.

 

 

توضیحات بیشتر در:

- Ensuring your security and privacy within Gmail

 

 

مطالب مرتبط:

- چه سرویس ایمیلی انتخاب کنید؟
- چگونه امنیت ایمیل‌تان را افزایش دهید؟

 

 

آیا با قوانین شرایط استفاده از کلیه خدمات وب‌سایت سرتفا موافق هستید؟ بله ✔ خیر ✘ مطالعه !